Preprava sedan, minivan, minibusLimo Bratislava má niekoľkoročné skúsenosti s prepravou na letisko, preprava hotelových klientov nielen pre obchodných, ale taktiež aj súkromných klientov. Sme vždy k dispozícii, ak sa potrebujete dostať na letisko alebo obchodné stretnutie. Naša flotila vozidiel je komfortná, sú dostupné taktiež aj v luxusné limuzíny a minibusy. Flotila je k dispozícii na prenájom pre súkromných a obchodných klientov. Pre prepravu na letisko a efektívnu službu prenájmu limuzín či minivanu na konferencie, hotelové / firemné transfery a stretnutia, je Limo Bratislava tá správna voľba pre Vás.

Preprava / prenájom / roadshow Limo BratislavaPrenájom akéhokoľvek vozidla z flotily Limo Bratislava je skvelý spôsob, ako zapôsobiť na vašich obchodných partnerov, taktiež odmeniť zamestnancov či zákazníkov alebo použiť na prepravu z jedného miesta na druhé. Profesionálny a úslužný šofér v kombinácii s luxusným vozidlom vám zaručí, že Vy a Vaši hostia budete cestovať komfortne a bezpečne. Preprava na letisko a z letiska a firemné eventy a ešte viac vždy včas. Nezabúdajte nás kontaktovať, aby sme urobili Vašu cestu pohodlnejšou.

Transfery na letisko Schwechat / limuzína, minivan, sprinter mini busV spoločnosti Limo Bratislava môžeme rezervovať Váš transfer alebo vyzdvihnutie letiska vo Viedni dokonca aj v krátkom čase. Naši zákazníci sú na prvom mieste. Keď nás kontaktujete, zabezpečíme, aby sme vám poskytli rýchlu odpoveď na vaše otázky. Náš profesionálny vodič Vás čaká v príletovej hale s menovkou, takže sa nebojte, je naozaj jednoduché ho nájsť. Naši vodiči poznajú cestu a okolie od letiska Schwechat po mesto Viedeň alebo Bratislavu. Je to naša každodenná rutina, Viedeň – Bratislava, Viedeň – Praha alebo Viedeň – Budapešť a ďalšie miesta, kam chcete a potrebujete ísť.

Transfery na letisko Bratislava / limuzína, minivan, sprinter mini busLimo Bratislava sídli v Bratislave a množstvo transferov je z Bratislavského letiska BTS. Poskytujeme bezpečnú, efektívnu a priamu dopravu pre ľudí prichádzajúcich a odchádzajúcich z letiska Bratislava alebo z Viedne Schwechat. Vezmeme vás do Vášho cieľa v luxusnom, štýlovom a cenovo dostupnom vozidle. Ako klient máte skvelú voľbu pri výbere luxusného vozidla: limuzína, minivan, sprinter bus alebo autobus. Pre našich klientov zabezpečujeme rýchlu a bezpečnú prepravu, letiskové transfery a limuzínové služby v Bratislave.