Flotila Limo Bratislava je prispôsobená počtu cestujúcich, rozmerov batožiny, ale taktiež splní požiadavky aj náročnejších klientov. Preprava na letisko, z letiska, transfer na hotel, taxi Bratislava.


Sedan od 10 € / transfer

●4 Pasažieri ●4 kufre ●3 palubná batožina

Poskytuje pohodlné sedenie až pre 4 cestujúcich, dostatok priestoru pre batožinu. Sedan je ideálnou voľbou na dopravu z letiska pre vás. Objednajte si transfer z letiska teraz!


Minivan od 10 € / transfer

●8 Pasažierov ●8 kufrov ●8 palubných batožín

Minivan ponúka pohodlie a priestor až pre osem cestujúcich. Samozrejmosťou je príjemný a ochotný anglicky hovoriaci vodič, rovnako ako otváranie dverí a nakladanie batožiny. Ideálny minivan pre letiskové transfery i služobné cesty.


Premium Minivan od 10 € / transfer

●7 Pasažierov ●7 kufrov ●7 palubných batožín

Prepravte sa vo veľkom štýle s naším luxusným Mercedes Benz V Class! Privítame Vás kombináciou luxusu pre vaše potešenie. Aby sme sa dostali včas na obchodné rokovania, v absolútnom pohodlí a bezpečí, skúste náš transfer exkluzívnym minivanom Mercedes Benz V Class.


Sprinter od 10 € / transfer

●19 Pasažierov ●19 kufrov ●19 palubných batožín

Nehľadajte niekoľko taxi, náš 19 miestny bus je najlepším riešením pre prepravu malej skupiny. Ak cestujete na dovolenku alebo pre podnikanie vo veľkej skupine, potom je najlepšou voľbou pre vás luxusná autobusová preprava. Máme moderné a pohodlné minibusy s kapacitou až 19 cestujúcich.